Aktualności

Kolejni absolwenci szkolenia zawodowego podstawowego

Data publikacji 22.03.2024

21 marca 2024 r., po raz pierwszy w roku wielkiego jubileuszu 25-lecia działalności, w Szkole Policji w Katowicach odbyło się zakończenie szkolenia zawodowego podstawowego o oznaczeniu kodowym SZP-5A/23.

W szkoleniu, które rozpoczęło się 29 sierpnia 2023 r. uczestniczyli słuchacze z garnizonów: śląskiego, małopolskiego, opolskiego, podkarpackiego, dolnośląskiego. Z wynikiem pozytywnym naukę w szkole ukończyło 167 słuchaczy. Szczególnie cieszy fakt, że słuchaczka z Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej za bardzo dobre wyniki w nauce otrzymała świadectwo z wyróżnieniem.

Pobyt w szkole to nie tylko nauka, ale również szereg innych przedsięwzięć, w które angażują się nasi słuchacze.  W związku z tym, 20 policjantów zostało dodatkowo wyróżnionych dyplomem przez Komendanta Szkoły Policji w Katowicach za wzorowe wywiązywanie się z powierzonych obowiązków służbowych i pozasłużbowych, duży wkład pracy i zaangażowanie w podnoszeniu poziomu kwalifikacji zawodowych, kreatywną działalność kulturalno-oświatową i sportowo-rekreacyjną.

Wszystkim słuchaczom serdecznie gratulujemy i życzymy im powodzenia w dalszej służbie.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 35.47 MB)

Powrót na górę strony